Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach

Zebranie z Rodzicami

W dniu 17 września 2020 odbędą się wywiadówki
dla rodziców wg określonego harmonogramu:

Klasy młodsze początek zebrań od godziny 15.30

Rodzice dzieci z oddziału 0 „A” (3 i 4-latki) -spotykają się z wychowawczynią o godzinie 15.30 na hali gimnastycznej (część sali od Orlika), wejście od strony „Orlika”.

Rodzice dzieci z oddziału 0 ?B? (5 i 6 latki) -spotykają się z wychowawczynią o godzinie 15.30 na hali gimnastycznej(część sali od strony szkoły), wejście łącznikiem od strony „Stokrotki”.

Rodzice dzieci z klasy I- spotkanie z wychowawczynią odbędzie się w sali oddziału przedszkolnegoo godzinie 15.30, wejście od strony parkingu do sali oddziału przedszkolnego.

Rodzice dzieci zklasy II- spotkanie z wychowawczynią odbędzie się ogodzinie 15.30 w sali nr 5, wejście rodziców głównym wejściem do szkoły.

Klasy VII-VIII początek zebrań od godziny
17.15-17.30

Rodzice uczniów z klasy 8 ? spotykają się z wychowawczynią o godzinie 17.30 na hali gimnastycznej (część sali od Orlika), wejście od strony „Orlika”.

Rodzice uczniów z klasy 7a? spotykają się z wychowawczynią o godzinie 17.30 na hali gimnastycznej (część sali od strony szkoły), wejście łącznikiem od strony „Stokrotki”.

Rodzice uczniów z klasy7b-spotkanie z wychowawczynią odbędzie się w sali nr 15 o godzinie 17.30, wejście rodziców głównym wejściem do szkoły.

Rodzice uczniów z klasy7c- spotkanie z wychowawczynią odbędzie się o godzinie 17.15 w sali nr 12, wejście rodziców głównym wejściem do szkoły.

Podczas zebrań z rodzicami będzie zbierana składka na ubezpieczenie.

Prosimy o utrzymanie przepisowych odstępów w przestrzeni wspólnej szkoły i sugerujemy stosowanie maseczek.